Księgowość w Niemczech

Nasz zespół stale się rozwija. Do opieki nad Twoją firmą otrzymasz indywidualnego księgowego, który doradzi Ci w sprawach podatków, rozliczeń i rachunkowości.

Rozliczenia firm i osób prywatnych

Współpracujemy z Kancelarią Doradztwa Podatkowego (Steuerberater und Wirtschaftsprüfer) dzięki czemu zaoferować możemy Państwu także usługi związane z rozliczeniem firm i osób prywatnych.

Freistellung, Unbedenklichkeitsbescheinigung

Zajmujemy się zamówieniem i analizą potrzebnych zaświadczeń i innych wymaganych dokumentów, a następnie pilnujemy i dbamy o ich daty ważności.

Opieka i prowadzenie firm z branży budowlanej

Potrzebujesz doświadczonego i odpowiedzialnego zespołu, który pomoże Ci zarządzać Twoją firmą budowlaną? Doskonale trafiłeś! Firma Juszczyk zagwarantuje Ci kompleksową opiekę i wsparcie przy Twojej firmie!

Prowadzenie Kadr i Płac

To Twoi pracownicy tworzą Twój biznes, dlatego my dostarczamy Kadry i płace, które pasują do Ciebie w każdym miejscu i każdej branży. To my będziemy pilnować wszystkich spraw pracowniczych i tych związanych z rozliczeniami.

Analiza dokumentów podwykonawców

Przeanalizujemy od deski do deski wszelkie umowy podwykonawców bądź te nawiązane z innymi firmami. Nasi eksperci sprawdzą wszystkie informacje, a w razie problemów zaproponują rozwiązanie, które następnie sami wdrożą. Tobie pozostaje jedynie oczekiwać na gotowy dokument!

Doradztwo Gospodarcze

Potrzebujesz wskazania odpowiednich rozwiązań jakie możesz zastosować w swojej branży? Z pomocą przychodzi nasz konsulting! Wyjaśnimy i pomożemy dobrać Ci najlepsze rozwiązania do Twojego biznesu, tworząc wszystko co najważniejsze, od biznesplanu po funkcjonowanie firmy.

Rejestracja firm na terenie Niemiec

Potrzebujesz dowiedzieć się jak zarejestrować firmę w Niemczech? Pomożemy Ci w tym! Możemy wykonać wszystkie formalności za Ciebie.

Soka Bau

Sama rejestracja firmy to pierwszy krok, kolejnym elementem prowadzenia działalności jest rozliczanie firmy. Z tym także Ci pomożemy! Oferujemy pełną usługę związaną z rozliczeniem Twojej działalności na terenie Niemiec.

Meldowanie Firm na terenie Niemiec

Potrzebujesz zameldować swoją firmę? Załatwimy wszystkie formalności, a firmę możesz….

Wnioski o świadczenia rodzinne i socjalne

Pomagamy w składaniu wniosków o świadczenia rodzinne jak i socjalne. Dodatkowo oferujemy wsparcie w zakresie wniosków dla bezrobotnych czy Elterngeld.

Serwis Biurowy

Możemy być dla Ciebie także serwisem biurowym! Nie musisz sam odpowiadać na liczne maile, martwić się o wystawianie faktur czy skanować dokumenty, kiedy praca czeka. Te wszystkie usługi możesz znaleźć w naszej firmie!

Interesuje Cię jakaś usługa?
Napisz do nas!

Dane kontaktowe:

Gartnerstr. 23 45128 Essen
+49 1577 7288350
kontakt@sdz-juszczyk.pl